Otwarte poniedziałek - piątek: 11:00-19:00

WARSZTATY ZE SZKŁA DMUCHANEGO
POZIOM PODSTAWOWY

DLA KOGO

Dla wszystkich, którzy chcieliby wejść w świat dmuchania i formowania unikatowej rzeczy ze szkła. Dla osób, które nigdy wcześniej nie miały styczności z tą materią ale zawsze o tym marzyły. Dla ciekawych nowego ale i niedostępnego na codzień. Jeśli nie masz zdolności manualnych – nie przejmuj się, osoba prowadząca pomoże Ci we wszystkim. Myślisz o prezencie dla drugiej osoby? Zapraszamy do zakupu VOUCHERA i wręczenia oryginalnego prezentu już dziś. Warsztaty są przeznaczone dla osób pełnoletnich.

PROGRAM

Zajęcia zaczynamy od przedstawienia zasad BHP, następnie, po krótce, omówimy pracę z narzędziami. Dowiesz się dlaczego potrzebujemy dwóch pieców oraz w jakich temperaturach wytapia się szkło. Następnie przejdziemy do praktyki gdzie będziesz mógł wydmuchać i uformować swoją własną pracę z bezbarwnego szkła, nadając jej unikatowy kształt. Pod okiem nauczyciela, dowiesz się jakie są techniki zdobienia szkła oraz w jaki sposób powstają pęcherze powietrza w szkle. Na warsztatach wykonasz swój własny wazon, szklankę, kufel, karafkę, paterę lub własny projekt podobnej wielkości. Zapraszamy do obejrzenia przykładowych prac uczestników, które znajdują się na zdjęciu powyżej. Zalecamy wygodny ubiór i pełne obuwie.

ILOŚĆ OSÓB 

Grupy są kameralne 6 osobowe. 

PROWADZĄCY

Józef Badzioch, wieloletni kierownik produkcji w hucie szkła. Swoje doświadczenie zbierał przez ponad 40 lat.

CENA I CZAS TRWANIA

Zajęcia trwają około 3 godziny. Koszt 390 zł za jedną osobę lub promocyjnie 650 zł dwie osoby.

OBIÓR PRAC

Prace możecie odebrać osobiście po 10 dniach. Pracownia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 11:00-19:00. Istnieje możliwość wysyłki kurierem. Wysyłki odbywają się na Wasz koszt, raz w miesiącu. Niestety nie mamy możliwości przechowywania Waszych prac dłużej niż 3 miesiące ze względu na ograniczone miejsce w pracowni. Jeśli nie chcesz odebrać pracy – daj nam znać, chętnie wystawimy ją na aukcje charytatywną!

TERMIN

Najbliższe terminy warsztatów:

CZERWIEC/LIPIEC 2024

28.06 do 7.07.2024

SIERPIEŃ 2024

03.08 do 11.08.2024 

WRZESIEŃ

21.09-29.09.2024

ZAPISY

Na zajęcia indywidualne umawiamy się mailowo: rezerwacje@mrglassproject.com

Na pytania dotyczące rezerwacji odpowiem również telefonicznie: 500603151.

MIEJSCE WARSZTATÓW

Pracownia Szkła Artystycznego

ul. Grójecka 79, Warszawa

PŁATNOŚĆ

Karta/BLIK/ lub gotówką na miejscu

Wszelkie prawa zastrzeżone MR Glass Project Maciej Rafalski
Projekt i wykonanie Kiss The Rat

Polityka Prywatności