otwarte: pn-pt: 11:00 –19:00
Sobota: 10:00 –14:00 po wcześniejszym umówieniu
Wszystkie wydarzenia

Warsztaty z fusingu

Dla kogo

dla osób powyżej 18 roku życia bądź dzieci od 7 roku życia

Program

  • Warsztaty dla dorosłych są prowadzone przez osoby, które na codzień zajmują się obróbką szkła artystycznego. Zajęcia zaczynamy od zaprojektowania swojej pracy, następnie przechodzimy do wycięcia elementów w szkle, szlifowania, zdobienia, wypalania w piecu i grawerowania. Wyjaśnimy proces pozyskiwania szkła, odpowiemy na pytania dotyczące budowy pieca, wysokości temperatury, urządzeń potrzebnych do pracy przy szkle. Osoby biorące udział w warsztatach mogą przyjść z gotowym pomysłem na stworzenie szklanego dzieła lub zainspirować się w naszej galerii na miejscu jakąś pracą. Nie trzeba mieć wcześniejszego kontaktu ze szkłem aby zacząć tę przygodę. Warsztaty to jedno spotkanie trwające około 3 godziny. Odbiór swojej pracy następuje po kilku dniach (po ostygnięciu pieca).

Zapraszamy zorganizowane grupy (minimum 5 osób) do kontaktu. Ustalimy dzień oraz godzinę wspólnie. Jeśli nie masz minimalnej ilości osób razem nie przejmuj się, wspólnie coś zorganizujemy.

Maksymalna ilość uczestników to 8 osób.

  • Warsztaty dla dzieci są doskonałą okazją do rozpoczęcia fascynującej przygody z artystyczną obróbką szkła jakim jest wycinane, zdobienie i wypał. Każdy z etapów pozwala doskonalić sprawności manualne, które są tak istotne z punktu widzenia edukacji szkolnej. Zajęcia zaczynamy od zapoznanie się z zasadami BHP. Następnie na zajęciach dzieci uczą się jak wyglądają poszczególne etapy pracy ze szkłam. Wypalone prace  dzieci zabierają do domu od razu po zajęciach. Cena obejmuje wypalenie szkła w piecu oraz wszystkie niezbędne materiały.

Maksymalna ilośc dzieci w grupie to 10 osób.

Cena i czas trwania

Zajęcia trwają około 3 godzin, koszt 300 zł/osoba

zajęcia trwają około 90 minut. Koszt 80 zł.

Prowadzący

Maciej Rafalski i Zbigniew Krawczyk

Termin:

Terminy warsztatów ustalane są na bierząco. Dla grup zorganizowanych (minimum 5 osób) termin ustalamy indywidualnie dostosowując się do potrzeby Klienta.

 

Zapisy:

Zapisy pod numerem telefonu: 500-603-151, 667-947-576 lub przez formularz kontaktowy

  • Rodzaj:

Add Your Comment

Wszelkie prawa zastrzeżone MR Glass Project Maciej Rafalski
Projekt i wykonanie Kiss The Rat

Polityka Prywatności