Otwarte poniedziałek - piątek: 11:00-19:00

DLA KOGO

dla osób powyżej 18 roku życia bądź dzieci od 7 roku życia

PROGRAM

  • Warsztaty dla dorosłych są prowadzone przez osoby, które na codzień zajmują się obróbką szkła artystycznego. Zajęcia zaczynamy od zaprojektowania swojej pracy, następnie przechodzimy do wycięcia elementów w szkle, szlifowania, zdobienia, wypalania w piecu i grawerowania. Wyjaśnimy proces pozyskiwania szkła, odpowiemy na pytania dotyczące budowy pieca, wysokości temperatury, urządzeń potrzebnych do pracy przy szkle. Osoby biorące udział w warsztatach mogą przyjść z gotowym pomysłem na stworzenie szklanego dzieła lub zainspirować się w naszej galerii na miejscu jakąś pracą. Nie trzeba mieć wcześniejszego kontaktu ze szkłem aby zacząć tę przygodę. Warsztaty to jedno spotkanie trwające około 3 godziny. Odbiór swojej pracy następuje po kilku dniach (po ostygnięciu pieca). Zapraszamy zorganizowane grupy (minimum 5 osób) do kontaktu. Ustalimy dzień oraz godzinę wspólnie. Jeśli nie masz minimalnej ilości osób razem nie przejmuj się, wspólnie coś zorganizujemy.

Maksymalna ilość uczestników to 8 osób.

  • Warsztaty dla dzieci są doskonałą okazją do rozpoczęcia fascynującej przygody z artystyczną obróbką szkła jakim jest wycinane, zdobienie i wypał. Każdy z etapów pozwala doskonalić sprawności manualne, które są tak istotne z punktu widzenia edukacji szkolnej. Zajęcia zaczynamy od zapoznanie się z zasadami BHP. Następnie na zajęciach dzieci uczą się jak wyglądają poszczególne etapy pracy ze szkłam. Wypalone prace  dzieci zabierają do domu od razu po zajęciach. Cena obejmuje wypalenie szkła w piecu oraz wszystkie niezbędne materiały.

Maksymalna ilośc dzieci w grupie to 10 osób.

CENA I CZAS TRWANIA

Dorośli-> Zajęcia trwają około 3 godzin, koszt 350 zł/osoba. Dla dwóch osób cena promocyjna 600 zł/para.

Dzieci->  Zajęcia trwają około 90 minut. Koszt 80 zł.

PROWADZĄCY

Maciej Rafalski i/lub Zbigniew Krawczyk

TERMIN

Terminy warsztatów ustalane są na bierząco. Dla grup zorganizowanych (minimum 5 osób) termin ustalamy indywidualnie dostosowując się do potrzeby Klienta. W tym celu prosimy o kontakt.

ZAPISY

Pod numerem telefonu: 500-603-151, 667-947-576 lub email: mrglassproject@gmail.com

Wszelkie prawa zastrzeżone MR Glass Project Maciej Rafalski
Projekt i wykonanie Kiss The Rat

Polityka Prywatności