Otwarte poniedziałek - piątek: 11:00-19:00

WARSZTATY ZE SZKŁA DMUCHANEGO
TEMATYCZNE

DLA KOGO

Warsztaty tematyczne są doskonałą okazją na wspólne spędzenie czasu z grupą przyjaciół, zintegrowania się w ramach wyjścia firmowego czy też wspólnie spędzenie czasu tylko we dwoje . To świetny sposób na zacieśnienie więzi i tworzeniu niezapomnianych wspomnień podczas tworzenia szklanych dzieł sztuki. Randka we dwoje? a może zbliżający się dzień matki, urodziny czy wieczór panieński? Na tych warsztatach skupiamy się na indywidualnym podejściu do Was w zależności od okazji. Minimalna ilość osób to dwie natomiast maksymalnie może uczestniczyć 8 osób. A jeśli masz więcej osób…zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z nami, może coś wspólnie wymyślimy?

  • warsztaty firmowe
  • warsztaty integracyjne
  • panieński
  • dzień matki
  • dzień ojca
  • walentynki
  • randka
  • i inne grupy 🙂

Zachęcamy do zakupu VOUCHERA, który świetnie sprawdzi się jako prezent. 

 

PROGRAM

Zajęcia zaczynamy od przedstawienia zasad BHP.  Następnie przechodzimy do praktyki gdzie będziesz mógł wydmuchać i uformować swoją własną pracę z bezbarwnego szkła, nadając jej unikatowy kształt. Specjalnie dla Ciebie możemy przygotwać odpowiednie narzędzia lub formy aby planowany wyrób był tym wymarzonym i powstał bez większych problemów. Poinformuj nas wcześniej, a my zrobimy wszystko co w naszej mocy aby zajęcia te były dedykowane właśnie pod tą specjalną okazję. Wykonywana praca nie ma limitu wielkości, ograniczeniem są wielkość pieca oraz miejsce w  odprężarce. Nie masz pomysłu co chciałbyś wykonać ale wiesz z jakiej okazji chciałbyś kupić VOUCHER na te zajęcia? zapraszamy do kontaktu telefonicznego- mamy głowę pełną pomysłów. Wspólnie wymyślimy coś wyjątkowego! Zalecamy wygodny ubiór i pełne obuwie.

ILOŚĆ OSÓB 

Minimum 2 osoby, maksymalnie 8 osób.

PROWADZĄCY

Maciej Rafalski i/lub Józef Badzioch

CENA I CZAS TRWANIA

Cena i czas trwania jest uzależniony od ilości osób, produktów oraz ilości szkła. W celu indywidualnej wyceny prosimy o bezpośredni kontakt z nami. 

OBIÓR PRAC

Prace możecie odebrać osobiście po 10 dniach. Pracownia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 11:00-19:00. Istnieje możliwość wysyłki kurierem. Wysyłki odbywają się na Wasz koszt, raz w miesiącu. Niestety nie mamy możliwości przechowywania Waszych prac dłużej niż 3 miesiące ze względu na ograniczone miejsce w pracowni. Jeśli nie chcesz odebrać pracy – daj nam znać, chętnie wystawimy ją na aukcje charytatywną!

TERMIN

Najbliższe terminy warsztatów:

CZERWIEC/LIPIEC 2024

28.06 do 7.07.2024

SIERPIEŃ 2024

03.08 do 11.08.2024 

WRZESIEŃ

21.09-29.09.2024

ZAPISY

Na zajęcia indywidualne umawiamy się mailowo: rezerwacje@mrglassproject.com

Na pytania dotyczące rezerwacji odpowiem również telefonicznie: 500603151.

MIEJSCE WARSZTATÓW

Pracownia Szkła Artystycznego

ul.Grójecka 79 Warszawa

PŁATNOŚĆ

Karta/BLIK/ lub gotówką na miejscu

Wszelkie prawa zastrzeżone MR Glass Project Maciej Rafalski
Projekt i wykonanie Kiss The Rat

Polityka Prywatności