Otwarte poniedziałek - piątek: 11:00-19:00

WARSZTATY ZE SZKŁA DMUCHANEGO
INDYWIDUALNE

DLA KOGO

To idealna propozycja dla osób, które wolą indywidualne podejście do nauki. Na tych zajęciach dostosujemy tempo pracy do Twoich potrzeb, wspólnie przedyskutujemy etapy tworzenia Twojego dzieła. Nie przepadasz za zajęciami w grupie ale chciałbyś pochwalić się swoim własnym szklanym wyrobem? Bez względu na to czy jesteś zupełnym nowicjuszem czy też nie, zapraszamy  Cię do wzięcia udziału w tej fantastycznej przygodzie. Jeśli nie wiesz co kupić ukochanej osobie już dziś proponujemy zakupić VOUCHER na zajęcia indywidualne.

 

PROGRAM

Zajęcia zaczynamy od przedstawienia zasad BHP, następnie, po krótce, omówimy pracę z narzędziami. Dowiesz się dlaczego potrzebujemy dwóch pieców oraz w jakich temperaturach wytapia się szkło. Następnie przejdziemy do praktyki gdzie będziesz mógł wydmuchać i uformować swoją własną pracę z bezbarwnego szkła, nadając jej unikatowy kształt. Pod okiem nauczyciela dowiesz się jakie są techniki zdobienia szkła oraz w jaki sposób powstają pęcherze powietrza w szkle. Na warsztatach wykonasz kilka produktów. Wszystko w zależności od tego na czym najbardziej Ci zależy. Może chcesz popracować nad swoją techniką? a może zależy Ci na zgłębieniu tajników pracy z piszczelą? Do wykonania będziesz miał swój własny wazon, szklankę, kufel, karafkę, paterę lub własny projekt podobnej wielkości. Zapraszamy do obejrzenia przykładowych prac uczestników, które znajdują się na zdjęciu powyżej. Zalecamy wygodny ubiór i pełne obuwie

ILOŚĆ OSÓB 

Jedna osoba 

PROWADZĄCY

Maciej Rafalski

CENA I CZAS TRWANIA

Zajęcia trwają około 3 godziny. Koszt 1000 zł.

OBIÓR PRAC

Prace możecie odebrać osobiście po 10 dniach. Pracownia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 11:00-19:00. Istnieje możliwość wysyłki kurierem. Wysyłki odbywają się na Wasz koszt, raz w miesiącu. Niestety nie mamy możliwości przechowywania Waszych prac dłużej niż 3 miesiące ze względu na ograniczone miejsce w pracowni. Jeśli nie chcesz odebrać pracy – daj nam znać, chętnie wystawimy ją na aukcje charytatywną!

TERMIN

Najbliższe terminy warsztatów:

CZERWIEC/LIPIEC 2024

28.06 do 7.07.2024

SIERPIEŃ 2024

03.08 do 11.08.2024 

WRZESIEŃ

21.09-29.09.2024

ZAPISY

Na zajęcia indywidualne umawiamy się mailowo: rezerwacje@mrglassproject.com

Na pytania dotyczące rezerwacji odpowiem również telefonicznie: 500603151.

MIEJSCE WARSZTATÓW

Pracownia Szkła Artystycznego

ul.Grójecka 79 Warszawa

PŁATNOŚĆ

Karta/BLIK/ lub gotówką na miejscu

Wszelkie prawa zastrzeżone MR Glass Project Maciej Rafalski
Projekt i wykonanie Kiss The Rat

Polityka Prywatności