Otwarte poniedziałek - piątek: 11:00-19:00

WARSZTATY ZE SZKŁA DMUCHANEGO
POZIOM ZAAWANSOWANY

DLA KOGO

Warsztaty są przeznaczone dla osób, które ukończyły poziom pierwszy. Na zajęciach skupimy się na doskonaleniu technik oraz eksplorowaniu bardziej zaawansowanych metod tworzenia. Będziesz miał okazję zgłębić subtelności sztuki szklarskiej, prowadzonej pod okiem doświadczonych osób, które pomogą Ci rozwinąć Twój warsztat i kreatywność. To niezwykła okazja do dalszego pogłębiania swojej pasji i umiejętności w szkle dmuchanym. Gotowy na kolejny etap twórczej podróży?

PROGRAM

Zajęcia rozpoczynamy od przypomnienia zasad BHP, a następnie przechodzimy do części praktycznej. Podczas indywidualnej analizy Twojego pomysłu skupimy się na technikach, narzędziach i kreatywnych możliwościach po to abyś zgłębił wiedzę nabytą na pierwszym kursie oraz poznał nowe możliwości manualne i techniczne na tych zajęciach. Odpalenie drumli umożliwi Ci stworzenie szklanki z uchem, kieliszka na nóżce czy innego wyjątkowego  przedmiotu użytkowego bądź też…no właśnie, dokąd zaprowadzi Cię wyobraźnia? Jedyne ograniczenie to wielkość, bowiem przedmiot ten nie powinien być większy niż 30 cm. Zalecamy wygodny, ubiór i pełne obuwie.

ILOŚĆ OSÓB

Grupy są kameralne 5 osobowe. 

PROWADZĄCY

Zajęcia prowadzi: Maciej Rafalski.

CENA I CZAS TRWANIA

Zajęcia trwają 3 godziny. Koszt 600 zł.

ODBIÓR PRAC

Prace możecie odebrać osobiście po 10 dniach. Pracownia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 11:00-19:00. Istnieje możliwość wysyłki kurierem. Wysyłki odbywają się na Wasz koszt, raz w miesiącu. Niestety nie mamy możliwości przechowywania Waszych prac dłużej niż 3 miesiące ze względu na ograniczone miejsce w pracowni. Jeśli nie chcesz odebrać pracy – daj nam znać, chętnie wystawimy ją na aukcje charytatywną!

TERMIN

Najbliższe terminy warsztatów:

CZERWIEC/LIPIEC 2024

28.06 do 7.07.2024

SIERPIEŃ 2024

03.08 do 11.08.2024 

WRZESIEŃ

21.09-29.09.2024

ZAPISY

Na zajęcia indywidualne umawiamy się mailowo: rezerwacje@mrglassproject.com

Na pytania dotyczące rezerwacji odpowiem również telefonicznie: 500603151.

MIEJSCE WARSZTATÓW

Pracownia Szkła Artystycznego

ul.Grójecka 79 Warszawa

PŁATNOŚĆ

Karta/BLIK/ lub gotówką na miejscu

Wszelkie prawa zastrzeżone MR Glass Project Maciej Rafalski
Projekt i wykonanie Kiss The Rat

Polityka Prywatności